CímlapNagymarosCivil szervezetekNagymaros Városi Polgárőr Egyesület

Nagymaros Városi Polgárőr Egyesület

 

2001. december 16-án alakult az egyesületünk, az akkori tarthatatlan állapot tette szükségessé, hogy lépjünk (számtalan betörés, lopás volt akkoriban városunkban.) 19 alapító taggal kezdtük meg a munkánkat, Az önkormányzattól kapott támogatásból, pályázatokon nyert pénzből, valamint magánszemélyek, cégek adományaiból fedezzük az üzemanyagköltséget, és ruházatunk, felszerelésünk költségeit. Rendszeres járőrözéssel próbáljuk a közbiztonságot erősíteni. A nagyobb rendezvényeken a forgalomirányításban és a közbiztonság megőrzésében segítünk. Átlagos havi szolgálati órák száma: kb. 250 óra. A munkánk fő célja a bűnmegelőzés. Jelenleg 21 fő a polgárőrök létszáma, mely sajnos nagyon kevés!
Mindenkor elérhető polgárőrtelefonjaink száma:

06(70)382-9041,

06(30)233-8630,

Email:trieb@invitel. hu


Akit érdekel a polgárőr munka, és szeretne belépni közénk, bármelyik fenti telefonszámon jelentkezhet.
Ha Ön magyar állampolgár, és büntetlen előéletű, szeretettel várjuk a kis közösségünkbe!


Trieb Antal, elnök
 

 

 

Hírlevél

Eseménynaptár

Sze aug. 15 @14:00 -
Hímző kör
Sze aug. 15 @18:00 - 15:00
Gerinc torna
Sze aug. 15 @19:00 -
Női torna
Cs aug. 16 @14:00 - 17:00
Angol nyelvlecke
Cs aug. 16 @18:30 -
Wildenrosen Táncegyüttes

 

 

 

A nagymaros.hu honlapja a legjobb felhasználói élmény érdekében sütiket (cookie) alkalmaz.
Weboldalunk használatával jóváhagyja a sütik használatát.
További információért kérjük olvassa el az adatkezelési tájékoztatót!